Hakkımızda

ATS Alüminyum

Hayallerin Ötesinde Dayanıklı ve Zevkli Tasarımlar

Ats Alüminyum

1998 yılında beri faaliyet gösteren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde sektöründe il sınırlarını aşarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kaliteden taviz vermeyen anlayışı sayesinde kurumsal firmalara, devlet dairelerine, özel teşebbüslere bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin öncelikle güvenliğini ilgilendiren konularda korunması gerektiğini düşünüyor ve standartlardan taviz vermiyoruz. Bu sebeple ürettiğimiz tüm ürünler TSE standartlarında ve belgelidir. Başarımızın sırrı, üretimimizin kalitesinde ve yaygın servis ekibimizde. Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymamız Ats Alüminyum felsefesinde saklıdır. Müşteri ve çalışan beklentilerini aşan, uluslararası büyümeyi artırarak sürdüren, küresel kültüre sahip bir şirket olmak .

ATS Alüminyum

Misyonumuz

Paydaşlarımıza değer vermek için:

Müşterilerimize kalite, hizmet seviyesi, inovasyon ve fiyatın doğru bileşimini sunarak tercih ettikleri tedarikçi olmak;
Sürdürülebilir üretim metodları ile gelecek kuşaklara daha yaşanılalabilir bir dünya bırakmak;
Çalışanlarımız için modern ve güveli bir çalışma ortamı yaratmak işimizin her boyutunda operasyonel mükemmelliğe ulaşmaya çalışmak; Her faaliyetimizle markamızı güçlendirmek.

Ptesi - Ctesi: 08:00 - 18:00

BİZE HEMEN ULAŞIN

Ücretsiz Fiyat Teklifi ve Keşif

Hemen iletişime geçin uzmanlarımız ücretsiz fiyat teklifi ve keşifte bulunsun.

WeCreativez WhatsApp Support
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?