sss

Sık Sorulan Sorular

Cam balkon sistemleri, temelde camların alüminyum raylar içerisinde hareket ederek, balkonun uygun köşelerine katlanır ve açılır şekilde yapılmasıdır. Günümüzün yaşam koşulları içerisinde son derece rahatlık ve konfor alanı sunmaktadır.
Alüminyum doğrama, 6 metreye kadar uzunlukta yer alan farklı alüminyum profillerin kesilerek işlenmesi ve bu ürünlerin kapı, pencere, cam balkon sistemi olarak hayatımızda işlevsel bir yer alması işlemine verilen addır.
Merdiven ve balkonlarda düşmeyi önlemek ve güvenlik sağlamak için kenar kısımda inşa edilen dekoratif bariyerlerdir. Genellikle alüminyum,paslanmaz çelik ve ahşaptan yapılır .Küpeşte ve korkuluklar merdivenlerde,balkonlarda yürüme yollarında,stadyumlarda,alışveriş merkezlerinde, iç ve dış mekanlarda yaygın olarak kullanılan malzemelerdir.
Otomatik kapı, tekerlekli sandalyede olan veya eli kolu olmayan engelli bireyler için kullanım kolaylığı sunmaktadır. Klasik kapıların bu insanlar için büyük bir engel oluşturduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak otomatik kapılar büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu sebeple kamu binalarında kullanılması çok önemli ve gereklidir. Hastaneler ve bilimsel laboratuvarlarda otomatik kapılar sürekli kapalı oldukları için güvenli bir kullanım sunarlar. İnsanların istedikleri gibi giriş çıkışlarına izin verilmeyen bölgelerde örneğin ameliyathane, acil servis gibi yerlerde kullanılması oldukça pratik olmaktadır. Otomatik kapı depolar gibi insanların elleri dolu olarak giriş çıkış yaptığı yerlerde de kullanımı büyük kolaylık sağlamaktadır.
PVC Pencere ve Kapılar, enerji verimliliği sağlar. PVC, piyasada pencere ve kapılar için klasik yalıtım çözümleri dahilinde sunulan en iyi yalıtım malzemesidir. Aşağıdaki tabloda da görüldüğü gibi, alüminyum, PVC ve ahşap için termal yalıtım katsayılarını karşılaştırmaktadır. Bu katsayı ne kadar düşükse, enerji performansı o ölçüde yüksektir.
WeCreativez WhatsApp Support
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?