Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

 • Neden Alüminyum Doğrama?

Yapı teknolojisini geliştiren ve bu gelişimle birlikte, insanların yaşam mekânlarını daha güzel gösteren formül ve çözümlere bakmak lazım. Kaliteli alüminyum doğrama malzemelerle birlikte, kurşungeçirmez doğrama, ofis bölme, sandviç panel ve sistem seri seçenekleri, gerçekten son dönemde burada karşımıza çıkan muazzam ürünleri ön plana getirmek durumundadır. Özellikle son yıllar içerisinde bu konuda, muazzam derecede farklı sistemler ve avantajlı tercihler karşımıza çıkmaktadır. Sürme sistemleri ve yalıtımlı modellerin yanı sıra, burada farklı geometrik şekiller ile doğrama modellerini en iyi şartlarda gözden geçirmek gerekmektedir. İyi bir yapı tekniğinin günümüze uygun sonuçlarını, buradaki sağlıklı ürünlerle birlikte en üst derecede değerlendirmek mümkün olmaktadır.

Alüminyum doğrama, fiyat, dayanıklılık ve hafiflik özellikleri birlikte değerlendirildiğinde birçok sektör için en optimal malzeme olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple de farklı sektörlerde farklı uygulamalarda tercih ediliyor. Alüminyum doğrama pencere çerçeveleri dayanıklı olduklarından görünür genişliği daha az olan çerçeveler kullanılmasına olanak verir. Dar ve uzunlamasına kasalar geniş camlar demektir. Günümüz mimarisi bu konuda sınırları zorlamakta ve daha küçük çerçevelerle daha geniş açıklıklar sunmaya çalışmaktadır. Alüminyum doğrama bu amaç için en uygun malzemedir. Ahşap ve plastik doğramalarla sınırlı ebatlarda çözümler üretilebilirken Alüminyum doğrama pencereler ile geniş açıklıklar geçebilirsiniz. Fransız balkon, dükkân vitrinleri, yerden tavana geniş sürme alüminyum katlanır kapılar ve katlanır alüminyum kapılar gibi kat boyunca geçilen açıklıklarda, rüzgâr yüküne dayanımın çok önemli olduğu yüksek binalarda, yüksek katlarda Alüminyum doğrama doğramalar yüksek atalet momentleri ile de güvenle kullanılabilir. Alüminyum doğramanın dayanıklılığı, yüksek atalet momentleri, geniş açıklıklı sürme ve kanatlı kapı ve pencereler imal edilmesine olanak verir. 

 

 • Neden Linea Rossa Alüminyum Doğrama?

           Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için sektörün lideri olan markalar ile yaptığımız birçok anlaşma bulunmaktadır. Dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması ile sektörün lideri Linea Rossa markası ile çalışmaktayız. Linea Rossa markasının kalitesine güvendiğimiz için müşterilerimize güven rahatlığıyla önerebilmekteyiz. Gerek yalıtım konusunda gerek ise kullanım konusunda sizlerde Linea Rossa alüminyum doğramaları evininizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 • Alüminyum Doğrama Avantajları Nelerdir?

  Alüminyum doğrama avantajları;

 • Alüminyum doğrama uzun ömürlüdür;
             Alüminyum doğramalar düzgün kullanıldığı müddetçe 15 – 20 yıla kadar dayanıklılık gösterir.  
 
 • Alüminyum doğrama yüksek ve düşük sıcaklıklarda mekanik özelliklerini korur;

             Alüminyum doğramaları tüm hava koşularında rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 • Alüminyum doğrama hassas ölçülerde üretilebilir;
             Alüminyum doğramalar milimetrik hesaplamalar ile üretilir böylece pencerenize en uygun bir biçimde montaj işlemi yapılır bu da ısı ve ses yalıtımına katkı sağlar. 
 
 • Alüminyum doğramalar ile eviniz daha iyi ışık alır;

             Alüminyum doğramaların dayanıklılığı yüksek olduğu için büyük ölçekli camları taşıması hiç zor değildir. Bu sayede evinize daha fazla güneş ışığı girmesine katkı sağlar.

 • Alüminyum doğramanın bakımı kolaydır;

             Alüminyum doğramalar yüzeylerinde kir ve pislik tutmazlar ayrıca güneşin kavurucu sıcağında herhangi bir renk değişimi (sararma vb.) göstermemektedir.

 • Alüminyum doğrama çevrecidir;

             Alüminyum doğramaların doğaya ve insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Bu nedenle evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • Alüminyum doğrama mükemmel ısı yalıtımı sağlar;

             Alüminyum doğramaların imalatında kullanılan fitiller sayesinde dışarıdaki havayı içeriye içerideki havayı da dışarıya vermez.

 • Alüminyum doğramanın yangına karşı dayanıklıdır;

              Alüminyum doğramalar olası bir yangın durumunda yüksek sıcaklıktan etkilenmediği için çalışan mekanik aksamında herhangi bir değişiklik olmaz.

 • Alüminyum doğrama farklı yüzey ve renk seçenekleri sunar;
              Alüminyum doğramalar sizlerin istediği renlerde üretilebilme imkanı sağlar bu sayede evlerinizde daha mimari ve şık tasarımlar oluşturabilirsiniz.
 
 • Alüminyum Doğrama Fiyatı Nereden Alabilirim?

              Alüminyum doğrama fiyatı almak için bizlere WhatsApp üzerinden ölçülerinizi göndererek fiyat alabilirsiniz.

 • Linea Rossa Alüminyum Doğrama Serileri Nelerdir?

               Linea Rossa alüminyum doğrama serileri aşağıda yer almaktadır.
                
Yalıtımlı Açılır Sitem
Yalıtımsız Açılır Sistem
Yalıtımsız Açılır Sistem
Yalıtımlı Sürme Sistem
Yalıtımlı Sürme Sistem
Yalıtımlı Sürme Sistem
Yalıtımsız Sürme Sistem
Yalıtımsız Sürme Sistem
Katlanır Sistem
Cephe Giydirme Sistem
Bioclimatic Sistem

Ptesi - Ctesi: 08:00 - 18:00

BİZE HEMEN ULAŞIN

Ücretsiz Fiyat Teklifi ve Keşif

Hemen iletişime geçin uzmanlarımız ücretsiz fiyat teklifi ve keşifte bulunsun.

WeCreativez WhatsApp Support
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?